Lekkoatletyka w ramach Akcji Lato

W ramach prowadzonej przez RCS w trakcie wakacji Akcji Lato, w dniu 28 sierpnia, zabawy i gry dla najmłodszych przeprowadzili lubińscy lekkoatleci – trenerzy MLKS „Sokół” Lubin, nauczyciele lekkoatletycznych klas Zespołu Szkół Sportowych, instruktorzy programu „Lekkoatletyka dla Każdego” oraz sami zawodnicy. W zawodach udział wzięli uczniowie lubińskich szkół podstawowych oraz przedszkoli. Wszyscy uczestnicy zawodów bawili się doskonale, a w nagrodę za zaangażowanie zostali nagrodzeni medalami oraz słodyczami. Radość z lekkoatletycznej zabawy obrazują zdjęcia, które można obejrzeć na facebooku naszego klubu (MLKS „Sokół” Lubin).
Na stronie znajduje się również informacja o zajęciach lekkoatletycznych dla wszystkich grup wiekowych, które ruszają już od drugiego tygodnia września. Zapraszamy!