„Marzycielska Poczta” w świetlicy szkolnej

„Marzycielska Poczta” to ogólnopolska akcja, która powstała w 2009 roku polegająca na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek . Na stronie internetowej zamieszczane są profile chorych dzieci z całego kraju, które kochają dostawać pocztówki i listy. Znajdują się tam informacje o nich, ich chorobie, zainteresowaniach, pasjach oraz ich adresy pocztowe.
W tym roku wychowankowie świetlicy wraz z wychowawcami po raz pierwszy przyłączyli się do tej szlachetnej akcji, wykonując mnóstwo kolorowych kartek bożonarodzeniowych z życzeniami.
Mamy nadzieję, że uda się nam wywołać uśmiech na twarzach naszych nowych kolegów i koleżanek i dodać im otuchy. Niech ten drobny gest, jakim jest wysłanie kartki, będzie dla nich dowodem naszego wsparcia w ich walce i zmaganiach z chorobą.
Planujemy kolejne akcje Marzycielskiej Poczty w przyszłości.