Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka w świetlicy szkolnej

18 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka.
Kubuś Puchatek jeden z najsympatyczniejszych misiów, ulubieniec wszystkich dzieci obchodził w naszej świetlicy swoje święto.W tym wesołym dniu dzieci przyniosły swoje maskotki z Kubusiem Puchatkiem oraz jego przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu.
Na początku uczniowie wysłuchali fragmentów powieści o przygodach misia i jego przyjaciół. Później podążając śladami Puchatka rozwiązywali zadania. Wśród nich znalazły się: zagadki ze Stumilowego Lasu, puchatkowa gimnastyka, doczepianie ogona Kłapouchemu. Po wykonaniu wszystkich zadań na dzieci czekała niespodzianka w postaci słoiczka miodu, którego każdy mógł skosztować. Podczas zajęć plastycznych świetliczaki kolorowały portrety Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół, którymi ozdobiliśmy świetlicę.