Mikołajki w klasie 2a

mi6

Tradycyjnie, 6 grudnia – jak co roku – naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Głównym posłannictwem niezwykłego gościa jest nieść radość i szczęście wszystkim dzieciom. Uczniowie naszej klasy otrzymali paczuszki ze słodyczami oraz drobne upominki. Ale mikołajki to nie tylko prezenty, to także wyjątkowa oprawa i niecodzienny klimat. Dzięki świętowaniu całą klasą, wszyscy na chwilę zapomnieli o dziecięcych problemach, czuli się ważni i byli dla siebie życzliwi. Tego dnia uczniowie przybyli w oryginalnych przebraniach. Mikołajkowy czas w naszej klasie upłynął pod znakiem radości, uśmiechu i dzielenia się szczęściem z innymi. Obejrzeliśmy wzruszający film „Rudolf czerwononosy” Dodatkowym prezentem było wyjście do galerii handlowej Cuprum Arena na zajęcia „Fabryka czekolady”. Podczas wizyty w Fabryce każde dziecko miało okazję wyprodukować swoją własną czekoladkę oraz ozdobić ją kolorowymi posypkami i lukrami. Tego dnia na naszych twarzach gościł już tylko uśmiech. Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku.

Mariola Adamczyk