Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Sztafetowym

Dnia 10.01.2018. na pływalni CENTRUM 7 w Lubinie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu szkół podstawowych (odziały gimnazjalne) w pływaniu sztafetowym dziewcząt i chłopców. Organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Zespół Szkół Sportowych i RCS w Lubinie. Do zawodów przystąpiło pięć szkół. Każda reprezentacja wystawiła 8 osobowe drużyny dziewcząt i chłopców. Zawodnicy startowali w jednym wyścigu indywidualnym i w sztafecie. Do punktacji drużynowej zaliczano 8 wyników indywidualnych i wynik sztafety (8×50 dowolnym). W klasyfikacji końcowej nasze zespoły uplasowały się na 2 miejscu chłopcy, miejsce 3 zdobyły dziewczęta. Serdecznie dziękujemy za pomoc w obsłudze technicznej zawodów: p. Małgorzacie Sadzy, p. Arlecie Kowalskiej, p. Magdalenie Florek oraz p. Konradowi Marciniakowi.
Reprezentantom naszej szkoły serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Mistrzostwach Strefy Legnickiej.
Opiekunem zespołów był p. Mariusz Suszek

Dziewczęta:
1. Saniewska Karolina
2. Dziki Hanna
3. Fijoł Patrycja
4. Miżejewska Paulina
5. Wiszkon Wiktoria
6. Baran Magdalena
7. Brzezińska Katarzyna
8. Kowanec Emilia

Chłopcy:
1. Pilichowski Kacper
2. Tomasiewicz Marceli
3. Laskowski Oskar
4. Ges Piotr
5. Bawarczyk Filip
6. Witczak Kacper
7. Jakub Góra
8. Szpilka Marcin
9. Jasiński Konrad
10. Hanebach Karol