Nasi uczniowie na podium Wojewódzkiego Finału Ligi Lekkoatletycznej

27 września we Wrocławiu odbył się Wojewódzki Finał Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów, w którym Lubin reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7. Spośród uczniów szkoły sportowej na podium stawali:

  • Ada Kluk – II miejsce w biegu na 1000 metrów,
  • Mateusz Graf – II miejsce w biegu na 600 m,
  • Jędrzej Majewski – III miejsce w biegu na 100 m,
  • Zuzanna Wiśniowska – III miejsce w biegu na 1000 m,
  • Magdalena Ryś – III miejsce w skoku w dal.

Na wyróżnienie zasłużyli ponadto: Julia Huzarska (IV miejsce w biegu na 1000 m), Magnus Herliczka (IV miejsce w skoku w dal), Wiktoria Knull (V miejsce w biegu na 600 m), Karol Garbaczewski (V miejsce w skoku w dal), Wiktoria Widulińska (VI miejsce w biegu na 600 metrów).
Skład drużyny uzupełniali: Wiktoria Fila, Paulina Plecińska, Daria Szczep, Emilia Turbak, Radosław Fabiszewski, Hubert Mikłasz, Wiktor Merena, Mateusz Maćków.
Opiekunami zespołu byli Elżbieta i Mariusz Knull.

Gratulujemy!