Nie wstydźmy się kochać Polski, nie mówmy o niej od święta. Ginęli za wolność ludzie. Musimy o tym pamiętać!

piesni1

11 listopada 2021 roku w ramach uroczystych obchodów 103 Rocznicy Odzyskania Niepodległości na hali RCS odbył się piknik wojskowy połączony ze wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych i piosenek wojskowych. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny nie zawiedli i wzorowo wraz z opiekunem- Robertem Górskim reprezentowali szkołę naszą. Dziękujemy Dyrekcji SP 7 za przychylność, oraz wychowawcom i opiekunom za organizację i poświęcony czas. Szczególne podziękowania ślemy księdzu Mariuszowi, młodzieży z Liceum Salezjańskiego oraz harcerzom za przygotowanie, organizację i wspaniałe prowadzenie obchodów Dnia Niepodległości naszego państwa. Pragniemy także podziękować dzieciom z naszej szkoły i ich rodzicom (szczególnie z Ukrainy), którzy uczestniczyli, wspólnie z nami, w tych obchodach. Jesteśmy zaszczyceni Waszą obecnością.