Ogólnopolski Konkurs “Stołówka z klasą”

Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Kaufland Polska Markety sp. zo.o.sp.k pt: „Stołówka z klasą”.

Zgłoszenie do konkursu wymagało spełnienia kilka warunków, między innymi wykonania pracy plastycznej w dwóch wymiarach oraz spisania anonimowych wypowiedzi uczniów na temat „Jak wyobrażam sobie stołówkę w naszej szkole”.

W ramach pierwszego etapu Jury wybierze 30 szkół, na które będzie można zagłosować.

Z jednego adresu IP można oddać tylko jeden głos na wybraną pracę.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w głosowaniu internautów. Głosowanie ma charakter otwarty i powszechny. Odbywa się na stronie internetowej www.stolowkazklasa.pl

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrodę główną w postaci dofinansowania lub sfinansowania stołówki szkolnej o wartości 60000 złotych.