Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim.

W Lubinie 05-06.12.2020 odbyła się pierwsza edycja Ogólnopolskich Zawodów Dzieci. Dla uczniów naszej szkoły reprezentujących barwy MKS  Cuprum Lubin był to bardzo udany weekend. W gronie  przeszło 140 uczestników z całej Polski swoją kategorię (E2) zwyciężył Kacper Polny, a na najniższym stopniu podium stanął Fabian Budziński, ponadto  Brajan  Burknap-Piotrowicz uplasował się na 7 miejscu. W tej samej kategorii  wśród dziewcząt, bardzo dobre 5 miejsce wywalczyła Lena Sadowska. W biegu sztafetowym chłopców młodszych srebrny medal zdobyli  Fabian Budziński, Kacper Polny, Brajan Burknap – Piotrowicz, natomiast w sztafetach dziewcząt 6 miejsce w młodszej i starszej kategorii zajęły sztafety, w składzie których startowały Lena Sadowska, Nikola  Kałka,  Anna Herbut (E1-E2)  oraz  Agnieszka Herbut i Natalia Sadowska(D1-D2). Kolejny start w OZD odbędzie się już w następny weekend w Warszawie.