Olena odebrała dyplom laureata

W minioną środę uczennica naszej szkoły, Olena Staneta, na uroczystej gali odebrała dyplom i statuetkę laureata XI Konkursu Historycznego Wiedzy o Rosji “Białe Noce”. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu, a dyplomy i statuetki laureatom wręczali: Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Marcin Krzyżanowski oraz Konsul Generalny Federacji Rosyjskiej w Poznaniu Pan Ivan Kosonogov. Przypomnijmy, że nagrodą główną w tym konkursie jest wyjazd i kilkunastodniowy pobyt laureatów w okolicach Petersburga.
Po powrocie do Lubina Olena wraz ze swoim nauczycielem historii była gościem Pani Dyrektor Barbary Szymańskiej. W sympatycznej atmosferze podzieliła się swoimi wrażeniami z uroczystości oraz opowiedziała o tym, jak przygotowywała się do kolejnych etapów konkursu. Zdradziła również swoje dalsze edukacyjne plany, ponieważ przed Oleną wybór przyszłej szkoły.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.