Pomóżmy wspólnie Blance – Akcja „Zamiast bukietu-uśmiech małej Blanki”

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Po raz trzeci z rzędu organizujemy w szkole akcję charytatywną  „Zamiast bukietu-uśmiech małej Blanki”.   I  po raz kolejny solidaryzując się z rodzicami Blanki Koliszak,  zamiast wiązanek wręczanych nauczycielom w dowód wdzięczności  za ich trud i pracę, prosimy o datki na jej leczenie i rehabilitację.

W dniu uroczystości zakończenia roku szkolnego będą oczekiwać Was wolontariusze ze skarbonkami. Zamieńmy kwiaty na pomoc finansową, dzięki  której  Blanka będzie miała szansę na lepsze leczenie, lepszy rozwój, a tym samym szansę na uśmiech . Prosimy  o przyłączenie się i w tym roku do tej szczytnej akcji. Nie bądźmy obojętni na los chorego dziecka, bo bardzo potrzebuje naszej pomocy i wsparcia!

Gorąco zachęcamy do przekazywania datków  dla Blanki na niżej podane konto,  na które wpłyną również środki z tej akcji.

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym “Słoneczko”
Spółdzielczy Bank Ludowy
Nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Tytułem: 814K- Blanka Koliszak- darowizna na pomoc, specjalistyczne leczenie i ochronę zdrowia