Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Lekkiej Atletyce

27 maja na stadionie RCS w Lubinie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Lekkiej Atletyce podczas których padło wiele bardzo dobrych wyników. Najbardziej wartościowym rezultatem było 5,68m, którym Emilia Wawrowska zwyciężyła w skoku w dal.
Inne wyróżniające wyniki naszych uczniów to: 5,86m Karola Garbaczewskiego w skoku w dal oraz 39,9s Jędrzeja Majewskiego w biegu na 300 metrów. Karol i Jędrzej zajęli również II miejsce w sztafecie 4×100 metrów.

Poza wyżej wymienionymi zwycięzcami swoich konkurencji na podium zawodów stawali również:

• Filip Bawarczyk – II miejsce w sztafecie 4×100 metrów,
  • Olivier Rutkowski, Bartosz Podniżny, Dominik Chrobak – I miejsce w sztafecie szwedzkiej.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji wywalczyli sobie prawo startu w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 4 czerwca we Wrocławiu. Serdecznie gratulujemy.