Poznaliśmy mistrzów turniejów szachowych w świetlicy

szachy A

Przez ponad trzy miesiące odbywały się turnieje szachowe dla dzieci uczęszczających na świetlicę dla poszczególnych klas. Wzięło w nich udział około 50 dzieci, grając każdy z każdym około 12 partii. Dla wielu szachistów i szachistek był to ich pierwszy turniej w życiu. Dla najlepszych kilkumiesięczne zmagania na szachownicy zakończyły się miejscem na podium. Dzięki całorocznym zajęciom z poznawania szachowych zasad, uczniowie rozpoczęli swoją przygodę z królewską grą. Dziękujemy wszystkim najmłodszym za zaangażowanie, szacunek dla przeciwnika i cieszenie się radością z samego grania.

Klasyfikacja najlepszych: klasa 1 dziewczynki:

1. Maja Jakubiak

2. Lila Knihnicka

3. Patrycja Bartos

4. Hania Woś – Maliszewska

5. Lila Pępkowska

Chłopcy: 1. Robert Tyka 2. Wojtek Horbiński 3. Filip Tyzenhauz 4. Arsen Oliinyk

Klasa 2 dziewczynka: 1.Hania Kędzierska – Szwajczenko chłopcy: 1. Alan Nielepkowicz 2. Ivan Chernovolot 3. Szymon Falkiewicz 4. Filip Wacher 5.Sebastian Cebula

Klasa 3: dziewczynki: 1. Sofia Bodniuk 3a 2. Anita Tomaszewicz 3b 3. Naomi Sałaj 3a 4. Ania Rutkowska 3a 5. Antosia Nowacka 3a

Chłopcy: 1. Marcin Bartos 3a 2. Franek Wojtyra 3b 3. Hubert Maliszewski 3a 4. Kacper Kwaśniewski 3a 5. Kamil Kluwak 3a

Andrzej Taler