Przygotowanie do Święta Niepodległości ruszyły pełną parą

Święto N 16

Dużymi krokami zbliża się Święto Niepodległości, obchodzone 11 listopada dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego. To radosne święto, w obchodach którego udział biorą wszyscy Polacy. Tego dnia także w Lubinie będziemy świętować odzyskaną w 1918 roku, po 123 latach niewoli, niepodległość.

Do świętowania zachęcamy wszystkich mieszkańców Lubina, a już dziś pokazujemy przygotowania do uroczystych obchodów tego pięknego, patriotycznego święta. Uczniowie naszej szkoły wykonali  kotyliony w barwach biało-czerwonych.

W  środę o godzinie 11.11 w ramach akcji “Szkoła do hymnu” ze szkolnego radiowęzła „popłynie” hymn Polski. Uczniowie wszystkich klas  zajmując odpowiednią postawę odśpiewają mazurka Dąbrowskiego.