Rock i Bach

18 września wszyscy uczniowie z edukacji wczesnoszkolnej wzięli po raz pierwszy udział w cyklicznych zajęciach muzycznych, które będą się odbywać co miesiąc, a poprowadzą je Pan John i Pan Chris. Pierwsze zajęcia pt.: „Wrzesień plecień, bo przeplata trochę Rocka, trochę Bacha”, bardzo się dzieciom podobały. Prowadzący, w prosty i zabawny sposób, zapoznali uczniów z wybitnym, niemieckim kompozytorem Johannem Sebastianem Bachem. Pan Chris zagrał uczniom utwór na skrzypcach, skomponowany przez muzyka, oraz zapoznał z dziełami organowymi i klawesynowymi.
Mimo dość poważnej tematyki zajęć, uczniowie byli zachwyceni zajęciami. Poczucie humoru obu panów, bardzo przypadło dzieciom do gustu i z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia.