Rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego “Przyjaźń z książką”

29 maja 2018 roku, w czytelni biblioteki szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego, w ramach programu “Przyjaźń z książką”skierowanego do uczniów klas I i III edukacji wczesnoszkolnej.

Głównym celem spotkań było zainteresowanie najmłodszych czytelników książką, zachęcenie ich do szukania pozytywnych wzorców w literaturze.

Zajęcia czytelnicze odbywały się w każdej klasie raz w tygodniu. Pod koniec każdego spotkania organizowany był konkurs z zakresu przeczytanego fragmentu danej książki. Uczniowie za każdą prawidłową odpowiedź otrzymywali punkty. Dzieci z największą ilością punktów zostały nagrodzone.

Nagrodzeni:

I miejsce : Szafrańska Ewa

Wyróżnieni: Sekuła Gabriel, Zyber Filip, Turek Krzysztof

I miejsce: Misiarz Weronika

Wyróżnieni: Andracka Nadia, Bawarczyk Wojciech, Wiśniewski Oskar

I miejsce: Miżejewski Paweł

Wyróżnieni: Kaczor Adam, Dziki Franciszek, Majewski Dominik, Paduchowicz Natasza

I miejsce: Kosiek Nadia

Wyróżnieni: Palej Lilou, Oborska Oliwia, Chodacka Milena

Klasa 3cKlasa 3a

I miejsce: Sarnowska Marcelina

Wyróżnieni: Fabiszewski Jakub, Łabędzki Jakub, Kurtyka Nadia

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!