Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego “Bezpieczne ferie zimowe”

Ferie3

Z przyjemnością informuję, że konkurs plastyczny „Bezpieczne ferie zimowe”, został rozstrzygnięty!

Razem ze zgłoszeniami otrzymałam od Was sporo prac konkursowych. Wszystkie można było obejrzeć na holu parterowym szkoły.

Tematem prac było:

• Bezpieczeństwo w czasie ferii zimowych

Konkurs odnosił się do bezpiecznych zachowań w trakcie ferii oraz popularyzowania zasad zdrowego stylu życia.

• Poszerzenie wiedzy z zakresu bezpiecznego i aktywnego spędzania czasu wolnego.
  • Kształcenie postaw zdrowego stylu życia
  • Promocja aktywności fizycznej

Z ciekawością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Po długich naradach jury konkursowe wybrało jedno pierwsze, dwa drugie i jedno trzecie miejsce, postanowiło też wyróżnić i nagrodzić 6 prac.

I tak:

I miejsce – Zuzia Zawadzka z kl. 3b

II miejsce – Nela Prusaczyk kl. 3b

II miejsce Juia Szulczyńska kl. 3b

III miejsce Hanna Rogalska kl. 3b

Wyróżnieni: Anna Rutkowska kl. 3a, Kacper Kwaśniewski kl. 3a, Julia Kijak kl. 2a, Lena Śmiech kl. 2a i Patrycja Bartos kl. 1a.

Mariola Adamczyk