Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. “Mój Miś”

Biblioteka szkolna zorganizowała konkurs plastyczny adresowany do najmłodszych uczniów naszej szkoły, czyli uczniów z klas 1 i 3 szkoły podstawowej. Konkurs inspirowany był przypadającym w dniu 25 listopada Międzynarodowym Dniu Pluszowego Misia.

W konkursie wzięło udział 15 dzieci, które przygotowały prace plastyczne z wizerunkiem ukochanego przyjaciela z dzieciństwa MISIA. Dzieciaczki bardzo amitnie podeszły do tematu konkursu i przygotowały ciekawe prace, używając różnych technik plastycznych. Komisja w składzie: Małgorzata Gralla, Ewa Barańska oraz Anna Ochocka długo zastanawiała się którą z prac wybrać i po namyśle wytypowano takie oto miejsca:

I miejsce
Alicja Chudek z kl. 3a SP
Karolina Szpytko z kl. 3b SP

II miejsce
Aleksandra Kocik z kl. 3a SP
Dagmara Karwacka z kl. 3a SP
Marcel Rutkowski z kl. 1a SP

III miejsce
Alan Grabowski z kl. 1a SP
Małgosia Telatyńska z kl. 1a SP
Dawid Jakubiak z kl. 1a SP
Weronika Mrozek z kl. 1a SP
Hania Telatyńska z kl. 3b SP

Wyróznienia:
Natasza Paduchowicz z kl. 3a SP
Filip Zyber z kl. 1a SP
Julia Pałczak z kl. 1a SP
Lena Mazurkiewicz z kl. 1a SP
Krzysztof Turek z kl. 1a SP

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w innych tego typu konkursach.