Rozstrzygnięcie konkursu pt. “Zakładka do książki na 45-lecie naszej szkoły”

3 grudnia, w czytelni biblioteki szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. “Zakładka do książki na 45-lecie naszej szkoły”. W konkursie wzięły udział dzieci z klasy 1 i 2 SP. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i zainteresowań plastycznych dzieci. Na konkurs wpłynęło 20 zakładek.
Jury w składzie: Pan Jarosław Stępień, Pani Małgorzata Gralla oraz uczennica Zuzanna Niwisiewicz z klasy 5a wytypowało następujących laureatów:

• zwycięzcy:

I miejsce – Kornelia Ziętal z klasy 2a, Marcel Przybył z klasy 1b
II miejsce – Weronika Mrozek z klasy 2a
III miejsce – Karolina Zabrzańska z klasy 1b

• wyróżnieni:

Ola Krakowska, Oliwia Krzepisz, Vanessa Walkowicz, Bartek Paryna, Joanna Lepianka, Julia Bujak, Oskar Wiśniewski, Weronika Misiarz, Martyna Antonowicz, Nadia Konieczna, Igor Poźniak, Karolina Sterżeń, Weronika Gardocka, Patryk Filip, Maciej Borowiec, Klara Mierzwa.

Gratulujemy.