Rozstrzygnięcie międzyświetlicowego konkursu „Nitki, nici, niteczki – Niepodległość w oczach dziecka”

5 listopad został rozstrzygnięty konkurs pt. „Nitki, nici, niteczki – Niepodległość w oczach dziecka”. Był to międzyświetlicowy konkurs plastyczny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Lubinie. Celem konkursu było przede wszystkim wychowanie do wartości i kształtowanie postaw patriotycznych uczniów, pobudzanie i rozwijanie wyobraźni twórczej, doskonalenie sprawności manualnej, a także integracja świetlic szkolnych. Miło nam poinformować, że nagrodę główną otrzymała Julia Bujak z klasy 2b, a wyróżnienia otrzymały Weronika Gardocka z klasy 2b i Karolina Zabrzeńska z klasy 1b. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gratulujemy!