Sukces w Konkursie recytatorskim „Wędrówki szlakiem wartości”!!!

Dnia 16 maja 2018r. we Wrocławiu odbyła się VIII edycja Konkursu Recytatorskiego „Wędrówki szlakiem wartości” zorganizowanego przez Fundację PAX  et  BONUM   pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Prezydenta Miasta Wrocławia, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Księdza Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.

Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Mielnik z klasy 6a oraz Mikołaj Klemaszewski z  klasy 4a.

Z wielka przyjemnością informujemy, że wystąpienie  Piotra spotkało się  z uznaniem jury, które przyznało mu jednogłośnie I miejsce spośród czterdziestu ośmiu uczestników, doceniając ekspresję słowa, piękno recytacji i wrażenia ogólne.

Gratulujemy Piotrowi i życzymy dalszych sukcesów.