Szachowy charytatywny Turniej klas 1- 3 zakończony

szach2

Szachowy charytatywny Turniej klas 1- 3 zakończony

W poprzedni piątek, w naszej szkole odbył się Szachowy Turniej dla klas 1 – 3, z okazji Święta Narodowego Konstytucji 3 Maja. W turnieju wzięło udział 20 szachistów i szachistek, najwięcej z klasy 3a – aż 11 zawodników. Puchar zdobył uczeń kl 3a Filip Zub, z 4 punktami. Tuż za nim z ta samą ilością punktów, uplasował się Franciszek Fojtera, który w bezpośrednim pojedynku pokonał nawet mistrza. Najlepszym z klas pierwszej okazał się Eryk Bartkowski, a najlepsza dziewczynką Viktoria Nagaj z kl. 3a. Gratulujemy zwycięzcom osiągnięcia dobrych wyników, a wszystkim miłośnikom królewskiej gry fair play i radości ze spędzania czasu w efektywny sposób. Warto nadmienić, że podczas turnieju z wpisowego zebrano kwotę 100, 00 zł przeznaczoną na Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, działające w naszej szkole. W organizacji turnieju pomagali uczniowie – wolontariusze: Damian Rychlicki i Maciek Pielarz z kl. 8a oraz Alan Jasiński kl.7a Dziękujemy za pomoc ofiarowaną młodszym kolegom i koleżankom.

Linki do obydwu turniejów: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_3035/ http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_3165/

A oto wyniki w poszczególnych klasach:

Klasa 3a:

1. Filip Zub

2. Marcel Kosiedowski

3. Szymon Polek

Klasa 2:

1. Franciszek Wojtera 2b

2. Robert Szwed 2a

3. Igor Starzak 2b

Klasa 1a:

1. Eryk Bartkowski

2. Szymon Falkiewicz

3. Mateusz Przyszlak