Szkółka Wrotkarsko-Łyżwiarska

Szkółka Wrotkarsko-Łyżwiarska działająca przy Międzyszkolnym Klubie Sportowym Cuprum Lubin zaprasza w nowym roku szkolnym na bezpłatne zajęcia z wrotkarstwa. Zajęcia rozpoczynamy 5 września o godzinie 16.00 i będą one odbywały się we wtorki, czwartki (16.00-17.30) oraz soboty (10.30-12.00) na torze wrotkarskim przy lodowisku Regionalnego Centrum Sportowego. W razie niepogody zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Sportowych. Każdy uczestnik obowiązkowo musi posiadać kask wrotki oraz ochraniacze na kolana i łokcie. Po zakończeniu sezonu wrotkarskiego przesiadamy się na łyżwy. Zajęcia prowadzą wysokiej klasy trenerzy, współtwórcy sukcesów Natalii Czerwonki, Kai Ziomek i Andżeliki Wójcik. Po opanowaniu podstawowych umiejętności wrotkarskich i łyżwiarskich MKS Cuprum Lubin nieodpłatnie udostępnia profesjonalne wrotki oraz łyżwy do jazdy szybkiej.
Więcej informacji: www.mkscuprum.lubin.pl / kontakt tel. 512 334 324, 605 435 400.