Szkolny Konkurs Recytatorski pt. “Mój ulubiony wiersz”

4 grudnia biblioteka zorganizowała szkolny konkurs recytatorski pt. “Mój ulubiony wiersz”. Konkurs skierowany był do uczniów klasy 4 . Celem konkursu było popularyzowanie poezji, rozwijanie zdolności recytatorskich, zachęcenie do występów na scenie, prezentacja umiejętności dzieci. Do konkursu przystąpiło dziewiętnastu uczestników. Jury, w składzie: Pani Dorota Mucha, Pani Monika Klemaszewska, biorąc pod uwagę dobór i interpretację tekstu, kulturę słowa, ogólny wyraz artystyczny wysłuchało z uwagą wszystkie dzieci. Po naradzie jury ogłosiło zwycięzców i wyróżnionych tego konkursu.

I miejsce: Mikołaj Klemaszewski z klasy 4c

II miejsce: Mateusz Niedźwiedzki z klasy 4c

III miejsce: Milena Honorska z klasy 4c

Wyróżnieni: Wojciech Kłosiński z klasy 4c i Zuzanna Niwisiewicz z klasy 4c

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy