Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka dla klas 1 – 3

sz14

W poniedziałek, 5 czerwca, w naszej szkole odbył się turniej szachowy, dla klas 1 – 3, z okazji Dnia Dziecka. W turnieju wzięło udział 26 najmłodszych uczniów, którzy rozegrali 5 rund. W czasie turnieju było dużo radości i entuzjazmu z wygranych partii i dobrych zagrań, ale też płaczu i bólu z powodu porażek. W końcowym rozrachunku mali miłośnicy królewskiej gry mogli być usatysfakcjonowani, ponieważ zostali uhonorowani pucharem, dyplomem, tabliczką czekolady i wspólnym zdjęciem. Gratulujemy młodym, szachowym adeptom wytrwałości i szacunku do przeciwnika, a najlepszym życzymy dalszych sukcesów już w następnym tygodniu na corocznym dolnośląskim turnieju na hali RCS, w ramach projektu „Szachy w Szkole”.

W organizacji pomagali wolontariusze z klasy 6a:

Estera Borecka, Julia Majcher i Bartosz Paryna.

Link do turnieju: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_4270/

A oto poszczególne klasyfikacje:

Najlepsze dziewczynki:

1. Sofia Bodniuk 3a