Udany start łyżwiarzy w Lubinie

W  grudniu  2017 r. na torze lodowym w Lubinie odbyła się III edycja Ogólnopolskich Zawodów Dzieci w łyżwiarstwie szybkim pod hasłem „I ty możesz zostać mistrzem”.

Łyżwiarze reprezentujący Zespół Szkół Sportowych oraz Międzyszkolny Klub Sportowy „Cuprum” Lubin uzyskali wiele cennych wyników.

Najlepiej zaprezentowała się uczennica klasy 7b Alicja Bartosiewicz zajmując I miejsce w wieloboju. Alicja wygrała wszystkie swoje biegi: trzykrotnie na dystansie 500m oraz na dystansie 1000m. Było to już drugie podium Ali w tych zawodach. Poprzednio zajęła III miejsce w Warszawie.

Na wyróżnienie zasługują także:

Patrycja Skrobak z klasy 2BG – V miejsce w wieloboju,

Aleksandra Niemiec z klasy 7b – VI miejsce w wieloboju,

Zofia Wołoszyn z klasy 2BG – VII miejsce w wieloboju,

Kornelia Ratusz z klasy 5a – VII miejsce w wieloboju,

Adrian Pawlik z klasy 6c – V miejsce w wieloboju.

W biegu sztafetowym w kategorii 12-13 lat Alicja Bartosiewicz, Patrycja Skrobak, Aleksandra Niemiec i Zosia Wołoszyn zajęły drugie miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnych startach!