Wiosenny Bieg na Orientację

1b

12 czerwca to był wyjątkowy dzień! Tego dnia odbył się Wiosenny Bieg na Orientację, w którym uczestniczyli uczniowie klasy 4a, którzy uczęszczają na zajęcia koła przyrodniczego. Bieg odbył się w dobrze znanym uczniom Parku Wrocławskim. Było to nie tylko świetne ćwiczenie fizyczne, ale także doskonała okazja do nauki i zabawy na świeżym powietrzu.

Podczas biegu uczniowie zostali podzieleni na grupy i musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami rozmieszczonymi w różnych częściach parku. Każda grupa otrzymała zestaw zagadek, quizów i rebusów przyrodniczych, których rozwiązania wskazywały kolejne punkty na mapie parku. Zadania były wymagające, ale nasi uczniowie poradzili sobie z nimi doskonale, wykazując się wiedzą i sprytem.

Po rozwiązaniu każdego rebusu, grupy musiały odnaleźć wskazany punkt w parku i zrobić sobie przy nim zdjęcie. Ta część zabawy wywołała wiele śmiechu i radości, a także pozwoliła uczniom na bliższe poznanie przyrody i atrakcji Parku Wrocławskiego i ZOO.

Wiosenny Bieg na Orientację okazał się świetnym sprawdzianem umiejętności logicznego myślenia i współpracy w grupie, a także niezapomnianą przygodą, która na długo pozostanie w pamięci naszych czwartoklasistów. Opiekunem koła przyrodniczego jest pani Małgorzata Gralla.OdpowiedzPrześlij dalej

Zamknięto panel uczestników