Wiosenny Dzień Samorządności 

dzi12

Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole przywitaliśmy w sposób nietypowy. Choć za oknem było ponuro i deszczowo, to na korytarzach i w klasach  panowała gorąca atmosfera, zabawa i uśmiechy na twarzach. A to wszystko za sprawą naszych uczniów, którzy właśnie w tym dniu przejęli “stery” w ramach Dnia Samorządności. Już o godzinie 8.00 “nowa kadra pedagogiczna” rozpoczęła swoje “rządy”. Uczniowie zasiedli w gabinetach dyrektorskich, gabinecie pedagoga oraz bibliotece . Nowi pracownicy pojawili się w administracji szkolnej. Zamiana ról nastąpiła także na lekcjach. Do zespołów klasowych dołączyli nauczyciele w roli “uczniów”. Była to bardzo zdyscyplinowana grupa. Natomiast kadra pedagogiczna profesjonalnie podeszła do obowiązków szkolnych, była wymagająca, ale też   wykazała się  wyrozumiałością, życzliwością i serdecznością. Nasi uczniowie  i nauczyciele spisali się na “medal”. 

Dziękujemy Wszystkim za udział i zaangażowanie.

Samorząd Uczniowski   

Dorota Ćwik