Wojtek Gutowski multimedalistą Mistrzostw Polski Młodzików

W Tomaszowie Mazowieckim rozgrywane były Mistrzostwa Polski Młodzików (10-11.02.2018). Rewelacyjnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Wojciech Gutowski został Mistrzem Polski na 3000 metrów oraz w biegu drużynowym wraz z Mateuszem Grafem i Danielem Piotrowskim, ponadto Wojtek zdobył srebrny medal na 1500 metrów i w wieloboju oraz brązowy na 1000 metrów.

Brązowy medal zdobyły dziewczęta w biegu drużynowym w składzie Wiktoria Jesion, Malwina Wójcik, Weronika Skrętkowicz, druga drużyna dziewcząt w składzie Adrianna Kluk, Natalia Adamczyk, Karolina Maziak uplasowała się na 5 miejscu. Czołowe miejsca indywidualnie zajęli  Adrianna Kluk 5 miejsce na 1000 i 1500 metrów oraz 6 miejsce na 500 m i w wieloboju.

Wśród chłopców Mateusz Graf zajął 6 miejsce w wieloboju (9 m na 500 m, 6 m na 1000,1500 i 3000 m), Daniel Piotrowski 8 m w wieloboju (5 m na 500 m, 9 m na 1000, 1500 m oraz 10 m na 3000 m), Damian Kołodziej 10 m na 1500 m.
Drużynowo MKS Cuprum Lubin w składzie, którego startują uczniowie naszej szkoły zwyciężyło wśród chłopców, natomiast dziewczęta zajęły 4 miejsce.