Wróżby i zabawy andrzejkowe

Andrzejki

30.11.2022r uczniowie kasy 3b dzięki zaproszeniu do szkoły językowej Star Kids mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych zabawach i wróżbach andrzejkowych.

Andrzejki są zawsze wspaniałą okazją do dobrej zabawy. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, a jednocześnie pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń. Tak było i tym razem. Uczniowie zachwyceni wyjątkowym wystrojem siedziby Star Kids, blaskiem świec, kolorowych lampionów i bajecznych światełek przenieśli się w świat fantazji.

Kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja losowali wróżby przepowiadające przyszłość, odmierzali buty, lali wosk, wróżyli z kubeczków i z serca z imionami. Nie zbrakło także zabaw ruchowych i tanecznych przy muzyce.

Magiczna sceneria i wspaniale przygotowane zabawy dostarczyły dzieciom mnóstwo pozytywnych emocji i wrażeń. Bardzo dziękujemy Państwu Ewie i Wiesławowi Starzakom za udział w tak świetnie przygotowanej zabawie.

Dorota Milner