Z wizytą u Hadesa

Dnia 30 października uczniowie reprezentujący Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami Panią Dorotą Ćwik i Panią Beatą Łuczak odwiedzili schronisko Tara w Piskorzynie. Była to kolejna okazja do przekazania zebranej w szkole karmy w ramach akcji „Pomóżmy Hadesowi”. Miło nam także poinformować, że do naszej akcji z ochotą włączyły się przedszkolaki z Przedszkola nr 13 w Lubinie. Nasi najmłodsi uczestnicy przekazali owoce, warzywa oraz suchą karmę dla wszystkich zwierząt w schronisku oraz napisali piękny list, który został oficjalnie odczytany przez panią Scarlett Szyłogalis. Pobyt w Tarze był jak zawsze pełen wrażeń i emocji. Cieszy fakt, że nasz Hades jak i inne zwierzęta przebywające w tym fantastycznym miejscu są zadbane, szczęśliwe i czują się bezpiecznie.
Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy swoją dobrocią i życzliwością przyczynili się do wsparcia tej pięknej akcji i liczymy na dalszą pomoc zwierzętom ze schroniska Tara.
Opiekunowie SU Beata Łuczak i Dorota Ćwik.