Zaproszenie do szkoły

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W poniedziałek 3 września 2018 r. zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły na inne niż zwykle rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

O godzinie 9.00 spotkamy się wszyscy w radosnych nastrojach na boisku szkolnym. Nasze spotkanie inaugurujące jubileuszowy rok szkolny: 45-lecie szkoły i 100. rocznicę odzyskania niepodległości, zostanie uwiecznione na filmie   z  “lotu ptaka”, czyli z drona. To będzie nasz pierwszy wspólny debiut aktorski.

Po kilkuminutowym filmowym evencie zapraszamy uczniów klas 1a i 1b szkoły podstawowej wraz z rodzicami i wychowawcami na dużą salę gimnastyczną, gdzie “pierwszaki” zostaną uroczyście powitane w murach szkoły.

Uczniowie pozostałych klas z wychowawcami podążą do swoich sal lekcyjnych na pierwsze powakacyjne spotkanie.

Do zobaczenia.