Zawsze bezpiecznie do szkoły

Droga do szkoły i ze szkoły do domu jest codziennością w życiu każdego ucznia. Aby zapewnić bezpieczeństwo w tym szczególnym okresie, jakim jest nowy rok szkolny, funkcjonariusze lubińskiej policji po raz kolejny zorganizowali w Cuprum Arena znaną nam wszystkim akcję „Bezpieczny powrót do szkoły”.
W tym roku naszą placówkę reprezentowali uczniowie klasy IVa i Va, którzy aktywnie uczestniczyli
w konkursach, quizach i zabawach ruchowych związanych z ogólnie pojętym bezpieczeństwem. Dużym zainteresowaniem wśród naszych podopiecznych cieszyły się ćwiczenia związane ze sztuką samoobrony ”krav mag”, prowadzone przez wykwalifikowanego trenera. Okazją do zdobycia nagród był konkurs utrwalający wiedzę z przepisów ruchu drogowego.
Wspólnym zdjęciem zakończyliśmy udział w tej pouczającej „lekcji” z bezpieczeństwa i z uśmiechami powróciliśmy do szkoły.