Zbiórka artykułów higienicznych i środków czystości na potrzeby lubińskiego Hospicjum Stacjonarnego

Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza zbiórkę artykułów higienicznych i środków czystości na potrzeby lubińskiego Hospicjum Stacjonarnego. Zbiórka potrwa do 15 grudnia br. Środki higieniczne prosimy przynosić do sali 208, zaś środki czystości na portiernię.
Lista potrzebnych artykułów higienicznych i środków czystości dla Hospicjum Stacjonarnego: ręczniki papierowe, ręczniki frotte, papier toaletowy, oliwka dla dzieci, puder dla dzieci, chusteczki nawilżające, szampon do włosów, mydło, ściereczki do kuchni w rolce, proszek do prania, kostki do zmywarki.
„Kto wierzy w obecność dobra w drugim człowieku, rozbudza je w nim” (Jean-Paul Sartre). Szkolny Wolontariat wierzy w pokłady dobra nie tylko wśród społeczności szkolnej, ale i samych nauczycieli oraz innych pracowników szkoły i prosi o włączenie się do tej szczytnej akcji.