„zDolny Ślązaczek” i „zDolny Ślązak Gimnazjalista”

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przystąpili do kolejnej edycji konkursów „zDolny Ślązaczek” i „zDolny Ślązak Gimnazjalista” na trwale wpisanych w kalendarz edukacyjny Dolnego Śląska i realizowany w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień. Miło nam poinformować, że następujący uczniowie zakwalifikowali się do etapu powiatowego: Filip Bawarczyk – z języka angielskiego i matematyki, Natan Byczek z języka angielskiego, Jakub Góra z matematyki, Karol Hanebach z języka niemieckiego i Kacper Witczak z języka niemieckiego i przedmiotów humanistycznych.
Mamy nadzieję, że odnoszone przez uczniów sukcesy przyczyniają się do rozwoju ich zainteresowań, uzdolnień oraz rozwoju pasji poznawczych, a także przynoszą satysfakcję rodzicom i nauczycielom.