Złoto-dla piłki ręcznej

W środę tj. 20. 12. 2017r. odbył się Finał Powiatu lubińskiego w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach startowały reprezentacje z 4 lubińskich szkół: Zespół Szkół nr 2, I Liceum Ogólnokształcące, V Liceum Ogólnokształcące oraz II Liceum Ogólnokształcące. Mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym. Dziewczyny z V Liceum Ogólnokształcącego wysoko wygrały wszystkie spotkania i ostatecznie zajęły 1 miejsce w turnieju.

Nasze uczennice będą reprezentować powiat lubiński w następnym etapie rozgrywek. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Skład V LO klasa II A: Wiktoria Kocińska, Daria Miłek, Kornelia Ściernicka, Olga Lewandowska, Klaudia Piróg, Weronika Krawczak, Karolina Milczarczyk, Weronika Brzezińska, klasa III A: Adriana Kurdzielewicz, Katarzyna Skupień, Natalia Najdek, Lidia Kowalaszek, Karolina Czyż, Anna Rzeczycka.
Opiekunami są Elżbieta Szczepaniak, Beata Miazga