Zwycięzcy Charytatywnego Konkursu Karaoke

W Dniu Sportu i Inicjatyw Szkolnych, tj. 30 maja br. odbył się Charytatywny Konkurs Karaoke. Udział w nim był odpłatny, gdyż głównym jego celem była pomoc finansowa osobom niepełnosprawnym-podopiecznym Stowarzyszenia „Równe Szanse” w Lubinie. Może nie uzbieraliśmy dużo (70,-), ale liczy się gest i dobre intencje. Część funduszy, które przekażemy na Stowarzyszenie, zasilą także środki uzbierane podczas kiermaszu ciast.
Konkurs, który miał charakter charytatywno-zabawowy, ujawnił dotąd nieodkryte talenty. Mógł w nim wziąć udział każdy uczeń od kl. 4 wzwyż aż po klasy licealne. Repertuar obejmował piosenki znane, lubiane i te z czasów młodości rodziców. Uczestnicy oprócz odśpiewania losowo wybranego utworu mieli też szanse zaprezentowania próbki swych możliwości w innej, ulubionej piosence. Oceniane były dykcja, umiejętności wokalne i ogólne wrażenia artystyczne. Poziom był wysoki. Chwilami bywało zabawnie, gdy ktoś improwizował.

Ostatecznie jury w składzie p. M. Gralla, p. B. Łuczak, p. M. Rusowicz i p. D. Skibińska wyłoniło następujących zwycięzców:
I miejsce – Iga Kozłowska z kl. 5b
II miejsce-Wiktoria Cieplik z kl. 5a
III miejsce – Nikola Kocik z kl. 4c
Wyróżnienie- Julia Tokarczyk z kl. 7c
„Nagroda publiczności” trafiła do Tomasza Nawracaja z kl. 6c.

Ogólnie konkurs dostarczył mnóstwo emocji, zabawy i wrażeń. Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu składa podziękowania za owocną współpracę, pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu części konkursowej pani B. Łuczak oraz wolontariuszkom obsługującym sprzęt i konferansjerkom: P. Fioł, M. Kubów i G. Klughardt. Dziękuje także wolontariuszom, których manualno – artystyczne uzdolnienia pozwoliły nagłośnić i uświetnić imprezę. Podziękowania należą się także p. Gralli za udostępnienie sali oraz wychowawcom i wolontariuszom za zaangażowanie w zbieranie zapisów na konkurs. Wreszcie samym uczestnikom za wolę i odwagę wystąpienia w tak nieprzewidywalnym konkursie, a tym samym za wsparcie akcji dobroczynnej.
Zapraszamy za rok. Do zobaczenia!