Zwykły – Niezwykły Przejazd Rowerowy

zdjęcie głowne

23 września 2023 r. świętowaliśmy Dzień bez Samochodu. W wydarzeniu brali udział uczniowie naszej szkoły z klasy 5a, 5b, 6a, 7a. Dla wielu z nich było to nowe doświadczenie, pełne pozytywnych emocji i przeżyć. Tegoroczny przejazd ulicami Lubina skupił imponującą rzeszę lubinian. Na uczestników czekały pamiątkowe koszulki oraz bony loteryjne. Przed godziną 14.00 na Starcie pojawili się “turkusowi” cykliści, zaś wyznaczoną trasę prowadziła grupa pod nazwą “Reakcja łańcuchowa”. Druga część wydarzenia obfitowała w oklaski, dźwięki dzwonków rowerowych, szczęśliwe okrzyki, które towarzyszyły podczas losowania nagród. Miło poinformować, iż uczennica z klasy 6a dołączyła do grupy szczęśliwców wygrywając atrakcyjne nagrody. Wśród wszystkich uczestników panowała wspaniała atmosfera.

Podziękowania dla naszych uczniów za udział w tym wyjątkowym dniu składa

koordynator ds. bezpieczeństwa Ćwik Dorota