Przedłużamy termin naszej szkolnej akcji charytatywnej do 10.11.2022!

akcja 333

Wybraliśmy cel akcji! Wszystkie środki uzyskane z naszej zbiórki zostaną przekazane na rzecz zwierząt. Trafią one do Fundacji Tara – Schroniska dla Koni oraz innych porzuconych zwierząt, która znajduje się w Piskorzynie (35 km od Lubina).  Fundacja Tara przeznaczy środki ze zbiórki na zakup pożywienia na zimę dla koni oraz innych zwierząt, którymi się opiekuje. Fundacja od lat pomaga porzuconym zwierzętom, zapewnia im opiekę weterynaryjną i interweniuje we wszystkich przypadkach znęcania się nad nimi. W schronisku znajdują się przede wszystkim konie, ale są tam również krowy, kozy, owce, psy, koty i wiele innych – razem ponad 200 zwierząt (foto: Fundacja Tara).

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie! Jednocześnie wciąż zachęcamy do włączenia się do naszej akcji. Zbieramy niepotrzebne ubrania, które jednak wciąż są w dobrym stanie. Spakowane w kartony ubrania prosimy przynosić do szkolnej portierni do czwartku, 10.11.2022.

Małgorzata Gralla