10 czerwca odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową. Przystąpili do niego uczniowie klasy IVa oraz uczniowie starszych klas, którzy nie zdawali egzaminu w poprzednich latach. Miło nam poinformować, że wszyscy uczestnicy pomyślnie zaliczyli egzamin. Uczniowie wykazali się bardzo dobrymi umiejętnościami jazdy na rowerze, znajomością zasad bezpieczeństwa oraz odpowiedzialnym zachowaniem na drodze. Gratulujemy wszystkim nowym posiadaczom kart rowerowych i życzymy wielu bezpiecznych oraz radosnych rowerowych przygód ! Beata Łuczak






