Dolnośląski Konkurs Recytatorski „PEGAZIK”

“Poezje –
tylko co to takiego poezja.
Niejedna chwiejna odpowiedź
na to pytanie już padła.
A ja nie wiem i nie wiem i trzymam się tego
jak zbawiennej poręczy”.

Wisława Szymborska

3 marca, w sobotę  odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie XXIV Regionalny oraz XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski „PEGAZIK” Szkół Podstawowych 2018. Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Mielnik, Mikołaj Klemaszewski oraz Mateusz Monczak.

Nasz najmłodszy zawodnik Mikołaj Klemaszewski zasłużył na ustne wyróżnienie jury, Mateusz Monczak otrzymał wyróżnienie – dyplom oraz nagrodę książkową, a Piotr Mielnik otrzymał nagrodę główną i tym samym będzie reprezentować nasz powiat na konkursie finałowym, który odbędzie się w Kątach Wrocławskich. Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki za Piotra w Kątach Wrocławskich.