Dzień bez Samochodu na zielono

W tym roku Zwykły Niezwykły Przejazd Rowerowy był bardzo wyjątkowy. Organizowany po raz 18 skupił ponad 1000 cyklistów, propagujących zdrowy styl życia, ochronę środowiska naturalnego oraz bezpieczną jazdę rowerem. Uczniowie z naszej szkoły z ochotą i zaangażowaniem przyłączyli się do rajdu i w zielonych koszulkach pokonali wytyczoną trasę ulicami Lubina. Rowerowa impreza odbywała się po raz pierwszy na lubińskim rynku i uświetniały ją występy orkiestry dętej z Mykanowa oraz mażoretek, wykonujących ciekawe układy choreograficzne do nowoczesnej muzyki. Tradycyjnie akcję zakończyła loteria z nagrodami ufundowanymi przez prezydenta miasta Lubina, starostę powiatu lubińskiego oraz prezesa PKS. Jednym ze szczęśliwych zwycięzców był uczeń naszej szkoły. Gratulujemy!
Pogoda, choć już jesienna, dopisała, a nasi uczestnicy byli usatysfakcjonowani i zadowoleni z udziału
w tym ważnym wydarzeniu lokalnym.