Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Oto prawda dotycząca brokatu: kiedy już wydobędziesz go z opakowania, nie sposób schować go z powrotem. Tak samo jest z życzliwością. Kiedy już wyleje się z Twojej duszy, nic jej nie powstrzyma. Przenosi się z jednej osoby na drugą: promienna, lśniąca, cudowna”.~ Pan Brown

21 listopada obchodzimy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji nauczyciele bibliotekarze oraz  uczniowie klasy 8c Natalia Zielińska, Tomek Nawracaj oraz Sebastian Żmuda przygotowali i zaprezentowali   przez radiowęzeł szkolny audycję  na temat historii Dnia Życzliwości. Dopełnieniem tego miłego dnia były cytaty związane z życzliwością, które młodzież rozdawała dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły.