Rozstrzygnięcie konkursu pt. “By czytać się chciało, zakładkę zrób wspaniałą”

22 listopada, w czytelni biblioteki szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. “By czytać się chciało, zakładkę zrób wspaniałą”. W konkursie wzięły udział dzieci z   klasy 1 -3  SP.  Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni  i zainteresowań plastycznych dzieci.  Na konkurs wpłynęło 32 zakładek, z których wyłoniono zwycięzców i wyróżnionych.
Jury w składzie:  Pani Małgorzata Gralla, pani Małgorzata Tkaczyszyn – Mastalska oraz uczennica Natalia Zielińska  z klasy 8c wytypowało następujące miejsca.

Zwycięzcy
I miejsce – Ala Sypień z kl. 2b, Milena Piasecka z kl. 2b, Kornelia Ziętal z kl. 3a, Szymon Żmuda z kl. 1b oraz Łucja Pawlik z kl. 2a.
II miejsce – Wanesa Walkowicz z kl. 3b, Maja Górczyk z kl. 3b, Oliwier Żmudaz kl. 2a, Olga Kowalczyk z kl. 2a  oraz Piotr Kata z kl. 3a.
III miejsce – Weronika Gardocka z kl. 3b, Aron Lubczyński z kl. 3a oraz Małgorzata Telatyńska z kl. 3a.

Wyróżnieni:
Karolina Zabrzeńska z kl. 2b, Karolina Kiełbowicz z kl. 2a, Martyna Antonowicz z kl. 3b,

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!