Ferie łyżwiarzy szybkich w Zakopanem

Zakończyło się zgrupowanie łyżwiarzy szybkich w Zakopanem (18-28.01.2018), na którym przebywali uczniowie i absolwenci naszej szkoły oraz najmłodsi adepci łyżwiarstwa szybkiego, członkowie szkółki łyżwiarskiej MKS Cuprum Lubin przygotowujący się do Mistrzostw Polski Juniorów, Młodzików i Ogólnopolskich Zawodów Dzieci. Zgrupowanie zakończyło się dla najmłodszej grupy startem w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci (27-28.01.2018), gdzie wszyscy znacznie poprawili swoje życiowe rekordy. Do wyróżniających się zawodników należeli Alicja Bartosiewicz  III miejsce w wieloboju,  Dominika Halbryt  V m, Patrycja Skrobak VII m oraz Adrian Pawlik X m.
Po zakończeniu zgrupowania juniorzy wyjechali  do Sanoka gdzie w dniach 02-04.02.2018 odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Wraz z nimi udało się czworo najlepszych młodzików przygotowujących się do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Tomaszowie Mazowieckim 10-11.02.2018.