Piłkarki ręczne w 1/8 Mistrzostw Polski

W dniach 26-28 stycznia 2018 w Kielcach odbyła się 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek. W turnieju brały udział 3 drużyny: KMKS Kraśnik, Korona Kielce oraz MKS Zagłębie Lubin. W pierwszym meczu Miedziowe pewnie zwyciężyły, pokonując Kraśnik 41-26 (23-13). W następnym dniu podopieczne Elżbiety Szczepaniak i Beaty Miazgi zmierzyły się z gospodarzem turnieju z Koroną Handball. Kielce. Kieleccy kibice mogli obejrzeć, niesamowite widowisko, ponieważ mecz zakończył się remisem. Później byliśmy świadkami aż trzech serii rzutów karnych, w których niestety wygrały gospodynie. Mimo tego zawodniczki MKS cieszyły się z II miejsca, a tym samym z awansu do II etapu. Za 2 tygodnie zawodniczki pojadą do Szczecina, gdzie zmierzą się z MKS CSK SMS Szczecin, UKS Handball 28 Wrocław , KPR Ruch Chorzów.
Skład: Wiktoria Kocińska 1,1, Daria Miłek 6, Olga Lewandowska 3,6, Karolina Milczarczyk 2,1, Klaudia Piróg 2, Kornelia Ściernicka 1, Kinga Florczyk, Karolina Czyż, Natalia Najdek 1, Zuzanna Kliszcz 2,1, Agata Tracz 5,2, Katarzyna Skupień 2, Adriana Kurdzielewicz 6,9, Anna Rzeczycka, Adrianna Pacyna, Lidia Kowalaszek 3, Patrycja Bogusz, Kinga Stanisławczyk 7,6