I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt

24. 04. 2018 r. na stadionie RCS w Lubinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewczyn. W zawodach brały udział reprezentacje szkół z Lubina i SP ze Ścinawy. Nasza reprezentacja rozegrała dwa mecze w swojej grupie wygrywając z III LO z Lubina 3:0 i SP 12, 3:1. Wiele emocji dostarczył mecz o I miejsce. Nasza drużyna spotkała się z zawodniczkami z SP w Ścinawie.
Aby wyłonić zwycięzcę potrzebna była dogrywka, a następnie rzuty karne, które dały naszym dziewczynom zwycięstwo i złote medale, a bohaterkami zostały bramkarka-Agata Armata i zdobywczyni 3 goli w rzutach karnych Oliwia Andruszojć.
Skład naszej reprezentacji: Agata Armata, Alicja Dydek, Oliwia Andruszojć, Nikola Bernatowska, Sandra Kubieniec, Dominika Ziemkiewicz, Emilia Juzkiewicz, Marcelina Tracz, Maja Stańczyk, Milena Steczek.
Trenerka Izabela Kałużny-Khoubbazi.
G R A T U L A C J E.