Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Trzyosobowy zespół naszych gimnazjalistów z kl. IID: Oliwia Strzałka, Bartosz Karnas i Jakub Tabor pod opieką p. Doroty Ćwik reprezentował naszą szkołę w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Konkurencje wiedzowo – sprawnościowe odbywały się tym razem w Krzeczynie Wielkim i popularyzowały działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej.
Nasi uczestnicy sprawdzali swoją wiedzę rozwiązując testy z zakresu zasad i przepisów w ruchu drogowym, udzielali pomocy osobie poszkodowanej oraz doskonalili technikę jazdy rowerem pokonując dosyć skomplikowany tor przeszkód. Należą się duże brawa dla naszej „trójki” za determinację, odwagę i uśmiech, który towarzyszył wszystkim do końca turnieju.