Jestem Mistrzem-warsztaty profilaktyczne dla czwartoklasistów

Dnia 20 listopada 2017 r. uczniowie klas czwartych uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych zorganizowanych przez przedstawicieli Fundacji Wspierania Kultury Ruchu OCELOT. Celem akcji było promowanie pozytywnych zachowań, wspieranie alternatywnych form spędzania czasu wolnego oraz ukazanie uczestnikom ich możliwości pracy z ciałem.

Warsztaty prowadziła p. Beata Zając- reżyser powietrznych pokazów akrobatycznych. Przy wsparciu grupy akrobatycznej OCELOT p. Beata uświadomiła dzieciom, że można spełniać swoje marzenia i osiągać sukcesy w różnych dziedzinach życia.”Każdy ma talent”- stwierdziła pani prelegent, wg jej słów należy tylko uwierzyć w siebie, mieć dużo samozaparcia i z zaangażowaniem rozwijać zauważone w sobie zdolności. Prelekcja była bardzo ciekawa dla ducha jak i dla ciała.

W ramach tej akcji uczniowie przygotowali także piękne prezentacje pod hasłem „Jestem Mistrzem”, ukazujące ich pasje i zainteresowania. Prezentacje można było podziwiać na wystawie zorganizowanej w holu szkoły.