Weekendowa klątwa jednej bramki

W miniony weekend podopieczne Elżbiety Szczepaniak i Beaty Miazgi przegrały jedną bramką z aktualnym liderem rozgrywek II ligi- SKF KPR Spartą Oborniki 26:27 (12:13). Gra Miedziowych była bardzo nierówna.

Po wymarzonym początku 5:1, Zagłębie zaczęło mieć bardzo duży problem ze skutecznością, co odbiło się na wyniku- przyjezdne w końcówce pierwszej odsłony wyszły na dwubramkowe prowadzenie. Po 30 minutach schodziliśmy do szatni z jednobramkową stratą 12:13.
Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. Miedziowe dominowały na boisku, a co więcej odskoczyły rywalkom na 4 trafienia. Zamiast pójść za ciosem w 45 minucie, w naszą grę wtargnęło się spore rozluźnienie, do tego doszła niedokładność oraz brak zdecydowania. SKF wykorzystał to i 10 minut później przegrywaliśmy aż 22:27. Wydawałoby się, że ta strata jest nie do odrobienia. W 54 minucie Zagłębie wzięło czas, po którym zdobyło aż 4 bramki z rzędu. Niestety po tym emocjonującym meczu to rywalki mogły cieszyć się z minimalnego zwycięstwa 26:27.

Skład Zagłębia:
Adriana Kurdzielewicz, Adrianna Pacyna, Lidia Kowalaszek, Zuzanna Kliszcz, Katarzyna Skupień, Karolina Czyż, Anna Rzeczycka, Agata Tracz, Daria Miłek, Olga Lewandowska, Weronika Brzezińska,Karolina Milczarczyk, Kornelia Ściernicka, Weronika Krawczak, Klaudia Piekarz.